با ۱۲ سانت افزایش قد دفعه بعد دوستان خود را شگفت زده کنید !

گروتالر داینامیک جدیدترین متد افزایش قد می باشد که مخترع آن فلیپ میلر با افزایش فاصله غضروف های میان مفصلی توانست قد هر انسانی را تا ۱۲ سانت افزایش بدهد و مهم ترین موضوع اینست که این تغییر برای هرکس در هر سنی جوابگو است حتی اگر صفحه ی رشدتان بسته شده باشد !

برای توضیحات بیشتر صفحه را کامل بخوانید 😉👇👇👇

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک چیست؟

این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین ۲۵ مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقتی که هر کدام از ۲۵ دیسک غضروفی ستون فقران به اندازه بیست و پنج صدم سانتی متر ضخیم تر گردد قد شما بیشتر از ۶ سانتی متر افزایش خواهد یافت. تمرینات ورزشی که برای شما در این بسته آموزشی به همراه فیلم های مربوط به تمام تمرینات ورزشی قرار داده شده است نتایج تحقیقات درباره بهترین روش های افزایش قد از طریق افزایش و تقویت دیسک های غضروفی ستون فقرات در چهار کشور آمریکا،فرانسه،کانادا و هند در طول چندین سال بر روی افراد مختلف در سنین مختلف و با جنسیت های متفاوت بوده است.

حتما گوش دهید :👇👇👇👇👇👇👇👇

گروتالر داینامیک چگونه باعث افزایش قد می شود ؟

ستون فقرات در حدود ٣۵% یا بیشتر از قد ما را تشکیل می دهداین به این معنی است که رفع مشکلات وضعیتی ستون فقرات می تواند به افزایش قابل توجهی در قد ۵ تا ۱۲ سانتیمتر داشته باشد. دیسک های غضروفی در میان ٢۴ مهره قرار گرفتند و به محافظت ستون فقرات از ضربات و شوک های وارده مبادرت می نمایند. ضخامت دیسک ها در ارتباط مستقیم با درازی ستون فقرات قرار داشته و تاثیر مستقیم بر افزایش طول ستون فقرات دارد بالغ بر ٢۵ دیسک به طور کلی در میزان بلندی یا کوتاهی قد موثر می باشند. از آنجایی که دیسک های مذکور به صورت بافت های غضروفی غیر متصل هستند .از این روی آنها تحت تحریکات هورمون رشد،به طور دایم رشد می یابند.به طور کلی میشه گفت که با ضخیم تر شدن دیسک ها،طول ستون فقرات افزایش یافته و قد فرد بلند می گردد.به عنوان مثال اگر چنانچه هر دیسک تنها به میزان ٠/٢۵ سانتی متر ضخیم تر گردد قد شما معادل ۶/٢۵سانتیمتر افزایش می یابد.

پکیج شامل چه چیز هایی می شود ؟

p1

پادکست صوتی مشاوره

p2

تمارین ویژه + آموزش ویدیویی

p3

کتاب نسخه ی ترجمه شده + انگلیسی

p4

فایل خود هیپتونیزمی

با سفارش کاملترین پکیج گروتالر داینامیک در این سایت به صورت رایگان ویدیوی تمارین مخصوص افزایش طول پاها و کشیده کردن آن ها را به صورت رایگان دریافت کنید .

 

این آموزش برای کسانی که پاهای آن ها در طول زمان دچار خمیدگی شده یا به هر نحوی مشکل کوتاهی پا دارند درست شده است و در پکیج خریداری شده به صورت رایگان قرار داده شده است .

5
قبل از خرید حتما بدانید :

سوال:با بسته شدن صفحات رشد قد دیگر رشد نمیکند شما چطور مدعی هستید با متد گرو تالر داینامیک رشد قد بعد از بسته شدن صفحات رشد امکانپذیر است؟

جواب:بله این درست است که با بسته شدن صفحات رشد افزایش قد هم متوقف میشود،ولی روش گرو تالر داینامیک هیچ ربطی به صفحات رشد ندارد در حقیقت این روش با اصلاح مشکلات وضعیتی ستون فقرات و همچنین ضخیم تر کردن دیسک های میان مهره ای باعث افزایش قد می شود.

سوال:این متد برای چه سنی مناسب است؟

جواب:این روش برای تمام کسانی که در محدوده سنی ١٠تا ۴٠سال هستند موثر است.

سوال:مدت تمرینات برنامه چند روز در هفته و چند ساعت در روز است؟

جواب:تمرینات هر روز به استثنا جمعه ها انجام میشود و معمولا یک ساعت طول می کشد.

سوال:آیا می توانم روزانه ۲ بار تمرین هارا انجام دهم ؟

جواب:می توانید و هیچ مشکلی بابت دوبار انجام دادن تمارین نیست , لازم به ذکر است که آموزش کامل و قدم به قدم به زبان فارسی در پکیج اصلی موجود است .

اگر جواب نگرفتیم چه ؟

جواب:در صورت پاسخ نگرفتن کل هزینه برگشت داده می شود و در طول دوره برای افزایش کارایی این محصول پشتیبانی از شما به طور کامل و ۲۴ ساعته انجام میشود

سوال : این روش چگونه باعث افزایش قد می شود ؟

جواب : این روش با افزایش فاصله ی میان ستون فقرات که در طول زمان دچار فشردگی شده است باعث افزایش حداقلی ۱۲ سانتی متر در آقایان , خانم ها و حتی کودکان می شود

اما چه چیزی باعث شد دکتر میلر دست به این ابداع بزند؟

دکتر فیلیپ می گوید روزی متوجه افسردگی و ناراحتی دخترم شدم.او آن زمان   ۲۵ سال سن داشت و به تازگی با یکی از همکلاسیهای دانشکده محل تحصیلش نامزد   کرده بود.آن روز به عنوان یک پدر احساس مسولیت کردم و به گفتگو با دخترم   پرداختم تا دلیل ناراحتی او را دریابم.او ابتدا از جواب دادن تفره رفت تا   اینکه بغض او شکست ودر حالی که حق حق گریه سر داده بود گفت پدر اکس به  خاطر  کوتاهی قد مرا تحقیر و مسخره می کند و نامزدیش را با من به هم زده  است…

تحقیقات در مورد افزایش قد چگونه شروع شد؟

با دیدن   اشکهای دخترم آنجلیکا و افسردگی و ناامیدی او به فکر فرو رفتم و به دنبال   راه چاره ایی برای برگردانندن امید و شادی دوباره به او بودم.این موضوع   انگیزه ایی شد تا دست به تحقیقات در زمینه افزایش قد در سنین بعد از رشد   بپردازم.طی تحقیقاتم متوجه شدم قبل از من افراد دیگری نیز تلاشهایی در این   مورد داشته اند اما حاصل تحقیقات آنها توسط شرکتهای چند ملیتی که از فروش   قرصها و مکملها و همچنین وسائل دروغین افزایش قد سودهای کلان  میبرند،مسدود  شده است و عموم مردم به آن دسترسی ندارند.من با دستیابی به  این تحقیقات و  همچنین نتیجه پژوهشهای خودم موفق به کشف متد منحصر به فردی  برای افزایش قد  در بزرگسالان شدم.

محمد شمس
گروتالر معجزه ایه که قابل لمس برای هر کسی نیست , باید کار کنی و یک آموزش خوب تهیه کنی که ترجمه ی روان داشته باشه و مهم تر اینکه کسی باشه کامل راهنمایی کنه که چیکار کنی , پکیج های دیگ فاقد راهنمایی بودند که خدارو شکر مشکلم باخرید این پکیج حل شد .
- محمد شمس
رضا اهنگری
مجموعه ورزش ها و فایل های صوتی که به صورت اختصاصی تهیه شده بود واقعا تو هیچ محصول مشابهی ندیدم و به لطف پشتیبانی های عالی و دوست عزیز خانم نوشین تونستم در ۸ هفته ۶ سانت افزایش قد داشته باشم هنوز ۴ ماه مونده و امید دارم به ۱۲ سانت افزایش برسم
- رضا اهنگری
نوشین رضوانی
پشتیبانی محصول عالی بود و بعد از گذشت حتی ۲ ماه با من تماس گرفته می شد و وضعیت فعلی ام پرسیده می شد و به لطف پیگیری های عالی از ۱۷۳ به ۱۸۴ رسیدم و ۱۲ هفته ی فوق العاده رو با کمک این پکیج سپری کردم .
- نوشین رضوانی

آمار خریداران :

0
تعداد خریداران
0
تعداد کاربران سایت
0
تعداد آپدیت محصول
0
تعداد سوال های مشتریان

بعد از خرید محصول چه اتفاقی می افتد؟

مرحله ۱ : بلافاصله بعد از خرید لینک دانلود را دریافت می کنید و دسترسی همیشگی به محصول را دارید .

مرحله ۲ : آموزش را شروع می کنید تمام مراحل دارای آموزش فارسی و قدم به قدم با توضیحات می باشد .

مرحله ۳ : در هر کجا مشکلی داشتید پشتیبان های ما به صورت ۲۴ ساعته برای حل مشکلات شما تلاش می کنند.

مرحله ۴ : شما به در ۱۲ هفته می توانید تا ۱۲ سانتی متر افزایش قد داشته باشید و یک زندگی جدید رو شروع کنید با پرستیژ و ظاهری جدید .

گارانتی ۱۰ روزه برای همه خریداران

در صورتی که به نحوی از پکیج خریداری شده راضی نبودید می توانید هزینه ی پرداخت شده را به طور کامل دریافت کنید .این گارانتی بدون قید و شرط می باشد و برای همه ی مشتری های وب سایت hossey.ir معتبر و فعال می باشد .

دانلود دمو این محصول به صورت رایگان (پیشنهادی):

×