تمام راه های افزایش قد (برای همه ی سنین)

افزایش قد جدیدا به موضوع ترند (پر جستجو) جهان تبدیل شده که در این محتوا میخوایم تمام راه های ممکن برای افزایش قد بپردازیم و به شما در هرسنی هستید کمک کنیم چند سانتی به قد خودتان اضافه کنید . بعد خواندن این مقاله شما به تمام راه های افزایش قد احاطه خواهید داشت و خواهید توانست بهرین راه را برای افزایش قد انتخاب کنید . بیایید به یک سوال مهم به نحوی دیگر پاسخ دهیم ! چرا افزایش قد :

افزایش قد باعث می شود …

۱ از شر کفش های پاشنه بلند خلاص شید !
۲ دیگر لازم نیست برای آوردن شیشه ی مربا از بالای کابینت رو چارپایه چوبی که هر لحظه ممکنه سر بخورید بایستید !
۳ از این زمان دیگر روی صندلی های جلوی کلاس برای دیدن استاد ننشینید!
۴ اعتماد به نفس کافی برای ارتباط با مردم و جنس مخالف را به راحتی بدست آورید !
۵ دیگر هزینه ی کوتاه کردن شلوار لی ندهید !

خب اما … اگر ژن های سازنده ی شما تصمیم گرفته باشند که شما کوتاه قد باشید باید چکار کنید ؟ در این جا ما تمام راه های ممکن برای افزایش قد را به شما پیشنهاد می کنیم تا شما دفعه ی بعد بدون دغدغه کوتاه کردن شلوارتون به فروشگاه لباس بروید .😉

نتیجه ی یکی از مشتریان گرو تالر داینامیک

اگر شما پدریا مادر هستید و برای افزایش قد فرزندتون این مقاله رو مطالعه می کنید باید این نوید رو به شما بدم هم برای فرزند شما و هم برای خودتان کلی راه برای افزایش قد ارائه دادیم پیشنهاد میکنم این مقاله رو تا انتها مطالعه فرمایید .

اگر میخواهید ببینید تا چند سانتی متر با توجه به پارامتر های زیر بلندتر می شوید فقط کافیست فرم زیر را پر کنید :

چقد شما می توانید بلندتر شوید ؟

افزایش قد تا چه سنی صورت می گیرد ؟

افزایش قد در تمامی انسان ها از زمان تولد تا بسته شدن صفحه ی رشد ادامه پیدا میکند . وقت می گوییم صفحه ی رشد بسته می شود یعنی ترشح هورمون HGH در بدن متوقف می شود و این امر باعث می شود رشد طولی استخوان ها بعد بسته شدن صفحه ی رشد اتفاق نیفتد . این سوال ممکن برای شما پیش بیاید تا چه سنی صفحه ی رشد باز است وتا چه زمانی این هورومون افزایش طول استخوان در بدن ترشح می شود ؟ در دختران سنین بسته شدن صفحه ی شد بین ۱۶ – ۱۵ و در بین پسران سنین ۱۷ تا ۲۰ است و بعد این سنین رشد طولی استخوان ها اتفاق نمی افتد .

ژنتیک مهمترین علت کوتاهی قد در افراد می باشد ولی با این حال افرادی با پشتوانه ی ژنتیکی بلند قد با عدم رعایت نکات مهم در این سنین حساس می توانند به بیشترین حد قد ممکن خود نرسند و برعکس همین موضوع نیز صادق است یعنی افراد با پشتوانه ی ژنتیکی قد کوتاه با رعایت نکات زیر میتوانند به بالاترین حد ممکن قد خود دست پیدا کنند .

راه های افزایش قد در ۱۷ و ۱۶ سالگی

به اندازه ی کافی بخوابید

خوابیدن بهترین راه برای ترشح هورمون های رشد HGH

هر شب خواب کافی داشته باشید . در زمان خواب است که تمام اتفاقات جادویی که انتظارش را دارید اتفاق می افتد , خواب مدت زمان رشد بدن است بنابراین خوابیدن زیاد معادل زمان بیشتری برای رشد بدن است . اگر سن کمتر از ۲۰ سال دارید حتما بین ۹ تا ۱۱ ساعت خواب را داشته باشید . در غیر اینصورت حتما ۸ الی ۱۰ ساعت خواب برای شما ضروریه .

دلایل زیادی برای نخوابیدن وجود داره که مهمترینشون عادت های بد ما ایرانی هاست که دامن به این موضوع زده , اینکه چند ساعت در شبانه روز بخوابید موضوع مهمی است که باید رعایت کنیم !

یک سوال …. چرا خوابیدن به افزایش قد کمک می کند ؟

بدن زمانی که خواب است شروع به رشد کردن می کند و بافت های نو خود را تولید می کند . زمانی که مغز شما به امواج پایین تر از آلفا وارد می شود هورمون رشد انسان که ما آن را HGH می نامیم ترشح می شود و باعث رشد می شود . معادله ی ساده ای است ! اگر خواب کافی نداشه باشید HGH کمی ترشح می شود و این موضوع باعث می شود که رشد مناسب خود را نداشته باشید !

اگر از سن رشد ما گذشته باشد بایدچیکار کنیم آیا خواب می تواند کمک کند ؟

پاسخ خیر است اگر دختر هستید و سن شما از ۱۸ سال بیشتر و اگر پسر هستید سنتان از ۲۰ سال بیشتر است رشد طولی استخوان ها دیگر برای شما اتفاق نخواهد افتاد باید به سراغ تکنیک های جدیدتری بروید که بتوانید به قد خودتان اضافه کنید . در ادامه راه های بیشتری برای شما قرار داده ایم .

ورزش و تاثیر آن در قد

ورزش را شروع کنید . دیگ زمان آن فرا رسیده , این شنبه آن شنبه بس است . از همین امروز ورزش را شروع کنید چرا که نقش حیاتی در قد شما دارد .

 • در تمام دوران زندگی خود ورزش کنید مخصوصا دوران بلوغ . ورزش منظم تاثیر زیادی در قد بلند شدن شما در سنین نوجوانی دارد . اما اگر سن شما بیشتر است و صفحه ی رشد شما بسته است باید از تمارین مخصوص افزایش قد استفاده کنید که در ادامه به آن اشاره کردیم.
 • برای ایجاد انگیزه سعی کنید در یک باشگاه خودتان را ثبت نام کنید .
 • سعی کنید بیشتر پیاده روی کنید . تصمیم های روزانه ی شما آینده ی شما را می سازد , پس خیلی مهمه که از تمام فرصت ها برای پیاده روی و کالری سوزی استفاده کنید تا معجزه ی طولانی مدت در افزایش قد را ببینید .
ژنتیک و تاثیر آن در قد

۶۰ تا ۸۰ درصد قد شما توسط ژنتیک تعیین می شود . شما یا ژن قدبلند دارید یا ندارید ! متاسفانه این موضوع رو نمی توانید دور بزنید ! اما واقعیت این هست که هنوزم یک سری راه های سری راه ها وجود داره که شما بتوانید حتی بدون ژنتیک بلند و سن پایین تا ۱۲ سانت به قد خود اضافه کنید . در ادامه میتوانید رایگان مطالعه کنید .

موادی که برای رشد مناسب نباید بخورید

چیزهایی که روند رشد شما را متوقف می کند , کنار بگذارید . در ادامه راه های مطمعنی را برای افزایش قد به شما پیشنهاد می دهیم اما شما با چنتا قدم ساده می توانید جلوی کوتاه تر شدن قد خود را بگیرید . اگر در سن جوانی هستید ، مواد مخدر و الکل در رشد مغزی نقش دارند و سوء تغذیه می تواند شما را از رسیدن به قد کامل خود باز دارد.

 • آیا کافئین از افزایش قد جلوگیری می کند ؟ مطالعات علمی نشان داده است که خیرکافئین مانع رشد شما نمی شود . با این حال کافئین احتمال بیشتری دارد شما را از خواب منظم و سالم باز دارد و به سیستم ایمنی شما آسیب وارد کنید .
 • آیا سیگار کشیدن واقعاً از رشد شما جلوگیری می کند؟ اثرات استعمال دخانیات و دود دست دوم بر شاخص توده بدنی (BMI) بی نتیجه است. براساس منابع بهداشت اینترنتی دانشگاه کلمبیا ، “اگرچه مطالعاتی که انجام شده است عمدتاً بی نتیجه است ، اما تحقیقات موجود نشان می دهد کودکانی که سیگار می کشند یا در معرض دود دست دوم قرار دارند ، کوتاهتر از کسانی هستند که سیگار نمی کشند.
 • آیا استروئیدها واقعاً از رشد شما غافل هستند؟ کاملا. استروئیدهای آنابولیک رشد استخوان در کودکان و نوجوانان را کاهش می دهند ، به همراه کاهش تعداد اسپرم ، کاهش سایز پستان ، افزایش فشار خون و قرار گرفتن در معرض خطر حمله قلبی. كودكان و نوجواناني كه از آسم رنج مي برند و از استنشاق كننده ها استفاده مي كنند كه دوزهای كوچک از بودزونيد استروئيد را جدا نمي كنند ، به طور متوسط ۲٫۵ سانت كوتاهتر از كسانی است كه با استروئيدها درمان نشده اند.

برای افزایش قد چی بخوریم ؟

مواد مغذی افزایش قد

یک رژیم متعادل و خوب را استارت کنید . یک فرد در هنگام داشتن بدن چاق و چروک بسیار کوتاه تر به نظر میاد نه تنها این موضوع بلکه تغذیه مناسب در قالب رژیم غذایی هم شمارو بلندتر می کند و هم احساس خوبی به شما میدهد .

 • مقدار زیادی پروتئین مصرف کنید . پیشنهاد ما مصرف موادی مانند لوبیا , سویا و آجیل هست که در مجموع به رشد ماهیچه ها و استخوان ها کمک می کند . کربوهیدرات های ساده مثل پیتزا , کیک , شیرینی و نوشابه چیزهایی هستند که باید بشدت از آن ها دوری کنید .
 • مقدار زیادی کلسیم بخورید . کلسیم موجود در سبزیجات سبز برگ مثل اسفناج , کلم و .. در غذاهای غنی شده به تقویت استخوان ها کمک می کند .
 • روی(زینک) کافی دریافت کنید مطالعات تا اینجای کار اشاره ی زیادی به ارتباط احتمالی بین کمبود روی و رشد متوقف شده در پسران کرده اند . منابع خوب روی مانند جوانه ی گندم , کدوتنبل و بادام زمینی است .
 • ویتامین D کافی دریافت کنید . شما می توانید مقدار کمی از ویتامین D را در یونجه و قارچ و همچنین شیر و غلات پیدا کنید . بزارید یه راه مطمعن به شما نشان بدهم . ۱۵ دقیقه هر روز رو به روی آفتاب ایستاده و از پر شدن انرژی ویتامین D بدنتون اطمینان خاطر کسب کنید .

راه های افزایش قد در بزرگسالان

خب بریم سراغ اصل مطب فرض کنید سن شما بیشتر از ۲۰ سال است و دیگر نمی توانید به طور طبیعی به افزایش قد بپردازید چنتا راه حل بیشتر ندارید …

۱ گروتالر داینامیک
۲ عمل جراحی
۳ استفاده از تکنیک های موقتی

بلندتر شدن با متد گرو تالر داینامیک چگونه است ؟

اینکه این روش چگونه اختراع شد و توسط کی داستان مخصوص به خودش را دارد که اشتیاق یک پدر را نشان می دهد برای رفع مشکل دخترش !

فرض کنید دختر شما پیش شما می آید و به شما می گوید به خاطر تمسخر بچه های دیگر نسبت به قدش دچار آسیب روحی شده است و همینطور این موضوع وسعت می یابد تا دخترتان در رابطه ی عاشقانه به خاطر قد کوچکش دچار مشکل می شود ورابطه بهم می خورد !

داستان ازینجا شروع شد که دختر دکتر فلیپ میلر مخترع متد گروتالر داینامیک یک روز گریان به خانه می رود و پدرش این موضوع را مسئله ای جدی برای تمام مردم می بیند و برای حل آن می کوشد .

متدهای تقویتی و کشسانی گرو تالر داینامیک

داستان ازونجایی شروع می شود که دختر دکتر فیلیپ میلر فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب با افسردگی و ناامیدی و اشک هایی که به پایان نمی رسید در پایان یک رابطه ی عاشقانه قرار داشت و نامزدی او کنسل شده بود . آنجلیکا دختر فلیپ میلر در سن ۲۵ سالگی افسردگی بی پایان او را فرا گرفته بود و وقتی از او دلیل این همه ناراحتی را پرسید دختر اینگونه پاسخ داد :پدر آلکس بخاطر کوتاه قد مرا تحقیر و مسخره می کند و نامزدیش را با من بهم زده…

با دیدن اشکهای دخترم آنجلیکا و افسردگی و نا امیدی او به اندیشه فرو رفتم و دنبال راه چاره ای برای برگرداندن امید و نشاط مجدد به او بودم این انگیزه ای شد الی دست به تحقیقات در ضمینه افزایش قد در سنین بعد از رشد بپردازم طی تحقیقاتم متوجه شدم قبل از من کسانی دیگری نیز تلاشهایی در این باره داشته اند ولی حاصل تحقیقات آنها توسط شرکتهای چند ملیتی که از فروش قرصها و مکملها و همچنین وسایل کاذب افزایش قد هوده های نبکوتر می برند، مسدود شده است و عموم ملت به آن دسترسی ندارند من با دستیابی به این تحقیقات و وانگهی نتیجه پژوهشهای خودم کامیاب به کشف متد منحصر به فردی برای افزایش قد در بزرگسالان شدم.

فرمول رشد قد با گرو تالر چگونه ثابت می شود ؟

فضانورد ژاپنی «نوریشیگه کانای» ۳ هفته قبل وارد ایستگاه فضایی شده و تا به امروز ۹ سانتی متر افزایش قد داشته و الان به شوخی نگران است دیگر در محفظه ی فضاپیما ی سویوز جا نگیرد . او در توییت خود امروز نوشت :

گزارش فضانورد ژاپنی

شما حتما لازم نیست به فضا بروید تا اینطور افزایش قد را در ۳ هفته تجربه کنید کافیه فقط ستون فقرات خود را در شرایطی قرار بدید که این فضا نورد ژاپنی در آن قرار گرفت .

با دانلود تمارین ورزشی گروتالر داینامیک می توانید همین حالا افزایش قد را شروع کنید.


معایب : ۱ ناشناخته بودن

نقاط مثبت : ۱هزینه ی پایین    2عدم بازگشت و دائمی بودن      3 بدون عوارض      4جوابگویی در سنین ۱۸ تا ۵۵ سال    5 گرانتی بازگشت وجه     6 ترجمه شده

در انتها روشی معرفی شد که مناسب برای سنین ۱۸ تا ۴۵ سال بود به طوری که هرکس با استفاده ازین پکیج می توانست با ۱۲ سانتی متر افزایش قد بدون دارو های شیمیایی و عمل های جراهی که هردو بازدهی افزایش قدی کم داشتند مردم را به رویاهایشان نزدیک تر کند .

اگر میخواهید این پکیج را دانلود کنید و اطلاعات بیشتری در مورد آن پیدا کنید کافیست اینجا کلیک کنید !

افزایش قد با عمل جراحی , هزینه , ریسک , بازگشت قد !

می دونید چرا مردم زیر تیغ جراحی برای افزایش قد میرند ؟ جواب یک کلمه است , افزایش طول پاها ..

عمل به چه صورت انجام می شود ؟ استخوان های ساق پا ابتدا شکسته شده و یک میله که طول آن قابل تغییر است میان آن ها قرار داده می شود . و هر بار تنظیم میله فاصله دوسر استخوان ها کمی بیشتر شده و امیدوارانه منتظر می مانیم بافت جدید فاصله را چر کند . بعد این عمل حتما مریض فیزیوتراپی سنگین می شود و کل پروسه به مدت ۶ ماه طول می کشد .

این عمل جراحی با برش استخوان انجام می شود به این صورت که هردو ساق پا یا ران های فرد با استفاده از دستگاهی در چند نقطه شکسته و پس از شکسته شدن استخوان ها با استفاده از یک سری میله ها در بازه ی زمانی مشخص فاصله میدهند تا بعد از گذشت زمان و هفته ها این فضای خالی بین دو استخوان ساق با بافت جدید و تازه پر شود که امکان شکننده بودن آن در علم پزشکی بارها ثابت شده و به تجربه این عمل سال ها شاید طول بکشد .

خلاصه این استخوان شکسته در طول روز تا ۱ میلیمتر رشد می کند و در یک بازه ی طولانی که این پروسه طی می شود فرد باید بدون تحرک باشد . یکی از بزرگترین معایب عمل جراحی همین موضوع است که اگر شما شاغل باشید و مشغول به انجام کار مهمی باشید و مسئولیت مهمی به گردن داشته باشید این روش واقعا برای شما جواب نخواهد داد .

در فیلم زیر می توانید روش عمل جراحی افزایش قد را ببینید :


معایب : ۱ هزینه خیلی سنگین   2 مدت زمان طولانی درمان   3 امکان بازگشت(کوتاه قدی)    4عوارض پس از عمل    5 از کار افتادگی تا یه مدت    6عفونت    7 احتمال لزوم جراحی دوم     8رنجش و آزردگی خوانواده     

نقاط مثبت : شما فقط ۷ سانت افزایش قد پیدا خواهید کرد

چند توصیه کوچک برای افزایش قد :

حالت ایده آل بدنی

همیشه در بهترین حالت فقراتی قرار بگیرید ! همیشه به جای قوز کردن سعی کنید صاف بایستید . یکی از مشکل های ما ایرانی ها قوز نشستن در کنار سفره هست که هم تاثیر طولانی مدت دارد و هم در کوتاه مدت شمارو کوتاه تر نشان میدهد .

تاثیر لباس در قد

لباس های تنگ بپوشید. لباس های محکم تر خطوط بدن شما را برجسته می کنند. اگر لباس های گشاد بپوشید ، آن خطوط از بین می روند و باعث می شوند کوتاه تر به نظر برسید.

با کوچکترین ها هم قد خود را تقویت کنید ! از ساده ترین روش ها استفاده کنید تا بلندتر به نظر برسید هرچند موقتی باشد . این تکنیک های بسیار ساده در کنار روش های دائمی افزایش قد می تواند کمک زیادی به شما بکند .

رنگ لباس و تاثیر در قد

لباس های تیره بپوشید تا معجزه ی افزایش قد را حس کنید ! این بخش کلا روش های موقتیه زیاد عصبانی نشوید! هرچه باریک تر به نظر برسید , بلندتر به نظر میایید . رنگ هایی مثل سیاه , آبی تیره و سبز جنگلی همگی می توانند در ظاهر باریک تر و بلندتر رسیدن به شما کمک کنند .

امیدوارم با این سایت همراه مردم باشم و بتوانم در مشکلات و سختی های رسیدن به اهداف در تمام مسیر به آن ها کمک کنم .

مطالب مرتبط

گروتالر داینامیک واقعیت دارد ؟

گروتالر داینامیک متدی است که توسط فلیپ میلر دکتر آمریکایی (فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب )کشف شده و برای فضانوردان , فوتبالیست ها , بازیگران و … به کار گرفته می شود . فکر می کنید چجوری تام کروز هنرپیشه معروف هالیوودی توانست ۱۰ سانت به قدش کمتر از ۳ ماه اضافه کند ؟ اونم […]

گرو تالر داینامیک دروغ بزرگ قرن؟ [نقد]

نصف اینترنت تبلیغ پکیج افزایش قد (گروتالر داینامیک) شده؟ آیا یک دروغ بزرگه یا چی …؟ این موضوع که کارکرد پکیج گرو تالر تو کوتاه مدت و بلند مدت چگونه است شمارو هم مثل من در اوایل آشناییم با این متد شاید گیج کرده باشد به خاطر همین تصمیم گرفتم تو این چند ثانیه بررسی کامل […]

2 دیدگاه در “تمام راه های افزایش قد (برای همه ی سنین)”

 • پویا ژوئن 8, 2019 پاسخ

  اثرش موندگاره؟؟؟

  • پشتیبانی ژوئن 9, 2019 پاسخ

   بله کاملا ماندگاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *