افزایش قد با ۵ راه شگفت انگیز

تعداد زیادی از افرادی که کوتاه قد هستند یا به هر نحوی قد مناسب خودشان را ندارند از این موضوع ناراضی هستند چون قد بلند داشتن حس خوبی در افراد ایجاد می کند و این مسئله باعث می شود افراد به ماجراجویی پا بگزارند به نام افزایش قد , باید بگوییم که ما درکتان می کنیم چون افزایش قد مزایایی دارد که ما به چندتا از آن ها اشاره می کنیم :

افزایش قد باعث می شود …

۱ از شر کفش های پاشنه بلند خلاص شید !
۲ دیگر لازم نیست برای آوردن شیشه ی مربا از بالای کابینت رو چارپایه چوبی که هر لحظه ممکنه سر بخورید بایستید !
۳ از این زمان دیگر روی صندلی های جلوی کلاس برای دیدن استاد ننشینید!
۴ اعتماد به نفس کافی برای ارتباط با مردم و جنس مخالف را به راحتی بدست آورید !
۵ دیگر هزینه ی کوتاه کردن شلوار لی ندهید !

خب اما … اگر ژن های سازنده ی شما تصمیم گرفته باشند که شما کوتاه قد باشید باید چکار کنید ؟ در این جا ما ۵ روش شگفت انگیز پیشنهاد می کنیم تا شما دفعه ی بعد بدون دغدغه کوتاه کردن شلوارتون به فروشگاه لباس بروید .😉

خواب-عنصری-مهم

باید به اندازی کافی بخوابید !

دلایل زیادی برای نخوابیدن وجود داره که مهمترینشون عادت های بد ما ایرانی هاست که دامن به این موضوع زده , اینکه چند ساعت در شبانه روز بخوابید موضوع مهمی است که باید رعایت کنیم !

یک سوال …. چرا خوابیدن به افزایش قد کمک می کند ؟

بدن زمانی که خواب است شروع به رشد کردن می کند و بافت های نو خود را تولید می کند . زمانی که مغز شما به امواج پایین تر از آلفا وارد می شود هورمون رشد انسان که ما آن را HGH می نامیم ترشح می شود و باعث رشد می شود . معادله ی ساده ای است ! اگر خواب کافی نداشه باشید HGH کمی ترشح می شود و این موضوع باعث می شود که رشد مناسب خود را نداشته باشید !

اگر از سن رشد ما گذشته باشد بایدچیکار کنیم آیا خواب می تواند کمک کند ؟

خیر , دلیل آن خیلی واضح است شما صفحه ی رشدتان بسته شده است ! صفحه ی رشد در سن بین ۱۷ تا ۲۱ سال بسته میشود و این مورد بسته به ژن های شماست ! اما چاره چیست اگر سنتان بیشتر از ۲۱ سال است ؟؟؟؟؟؟
در روش شماره ۵ اشاره خواهیم کرد 😀

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید در واتساپ یا تلگرام با شماره ی زیر تماس برقرار کنید یا با ارسال عدد ۱ به این شماره ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت . شماره تلفن : ۰۹۹۲۸۵۸۰۵۵۹ 
ورزش-افزایش-قد-را-سریع-تر-میکند

ورزش راهی مطمئن؟

ورزش رابطه ی مستقیم با افزایش قد شما دارد , موضوع مهم دیگر انجام ورزش هایی است که واقعا به آن علاقه دارید . چرا ؟ چون ورزش زمانی تاثیر زیادی در قد دارد که مستمر و بدون وقفه باشد .

سوال => تا چه سنی ورزش باعث افزایش قد می شود ؟ از سن ۱۷ سالگی تا ۲۶ سالگی ورزش مستمر و بدون فاصله میتواند به قد شما اضافه کند (حدود ۳-۴ سانت) .

موضوع مهم این است ورزش به طور مستقیم به افزایش قد شما کمک نمی کند مگر انکه از متد گروتالر داینامیک استفاده کنید. متدی که شامل ورزش هایی می باشد برای افرادی از سنین ۱۷ تا ۴۵ سال که باعث افزایش قد می شود به صورت مستقیم اما ورزش کردن به حالی که اینجا اشاره شد فقط به طور غیر مستقیم و به صورت هورمونی تاثیر خود را می گذارد .

هرچه بدن شما فعالیت بیشتری داشته باشد مواد غذایی بیشتری جذب می کند و این به معنای افزایش قد می باشد .

لیست ورزش هایی که به افزایش قد کمک می کنند :

 • شنا
 • بار فیکس
 • کشش
 • اتصال انگشت های دست به نوک انگشت های پا
 • طناب زدن
عادت-به-صاف-نگه-داشتن-بدن
برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید در واتساپ یا تلگرام با شماره ی زیر تماس برقرار کنید یا با ارسال عدد ۱ به این شماره ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت . شماره تلفن : ۰۹۹۲۸۵۸۰۵۵۹ 

صاف نگه داشتن بدن مسئله این است !

شما عادت دارید جاهای مختلفی بشینید و ساعاتی را بگذرانید ! درست است ؟ پشت کامپیوتر , هنگام بازی با موبایل , دیدن سریال ها , خوردن نهار روی زمین , درس خواندن و … طوری که حدود دست کم ۳۰ سال زندگیتان رو اینجوری سپری خواهید کرد ! باید عادت های خود را تغییر دهید تا نتیجه ی اثر مرکب را تغییر دهید .

برای شروع می توانید هرکجاکه مجبور شدید بنشینید بلافاصله کمر خود را در شرایط ۹۰ درجه با بدن خود قرار دهید تا آسیب چندان زیادی در طول زمان به خود وارد نکنید.

جراحی-خطرناک-بازدهی-کم

زیر تیغ جراهی ؟ افزایش قد ؟

می دونید چرا مردم زیر تیغ جراحی برای افزایش قد میرند ؟ جواب یک کلمه است , افزایش طول پاها ..

عمل به چه صورت انجام می شود ؟ استخوان های ساق پا ابتدا شکسته شده و یک میله که طول آن قابل تغییر است میان آن ها قرار داده می شود . و هر بار تنظیم میله فاصله دوسر استخوان ها کمی بیشتر شده و امیدوارانه منتظر می مانیم بافت جدید فاصله را چر کند . بعد این عمل حتما مریض فیزیوتراپی سنگین می شود و کل پروسه به مدت ۶ ماه طول می کشد .

در صورت با موفقیت بودن این روش و صد البته جان سالم به در بردن , شما می توانید ۷ سانتی متر افزایش قد داشته باشید . می دانم برایتان جالب است با روش شماره ۵ می توانید بدون ریسک کردن و انجام عمل های سخت جراحی قد خودتان را تا ۱۲ سانت افزایش بدهید ! باورتان می شود ؟ خب بریم برای توضیح این متد خارق العاده !

گروتالر-مطمئن-ترین-راه-افزایش-قد

گروتالر مطمئن ترین راه , ۱۲ سانت

اینکه این روش چگونه اختراع شد و توسط کی داستان مخصوص به خودش را دارد که اشتیاق یک پدر را نشان می دهد برای رفع مشکل دخترش !

فرض کنید دختر شما پیش شما می آید و به شما می گوید به خاطر تمسخر بچه های دیگر نسبت به قدش دچار آسیب روحی شده است و همینطور این موضوع وسعت می یابد تا دخترتان در رابطه ی عاشقانه به خاطر قد کوچکش دچار مشکل می شود ورابطه بهم می خورد !

داستان ازینجا شروع شد که دختر دکتر فلیپ میلر مخترع متد گروتالر داینامیک یک روز گریان به خانه می رود و پدرش این موضوع را مسئله ای جدی برای تمام مردم می بیند و برای حل آن می کوشد .

در انتها روشی معرفی شد که مناسب برای سنین ۱۸ تا ۴۵ سال بود به طوری که هرکس با استفاده ازین پکیج می توانست با ۱۲ سانتی متر افزایش قد بدون دارو های شیمیایی و عمل های جراهی که هردو بازدهی افزایش قدی کم داشتند مردم را به رویاهایشان نزدیک تر کند .

اگر میخواهید این پکیج را دانلود کنید و اطلاعات بیشتری در مورد آن پیدا کنید کافیست اینجا کلیک کنید !

امیدوارم با این سایت همراه مردم باشم و بتوانم در مشکلات و سختی های رسیدن به اهداف در تمام مسیر به آن ها کمک کنم .

مطالب مرتبط

تمام نکات و راه های ممکن افزایش قد برای تمام سنین [رایگان ]

سلام در این پست تمام جواب های ممکنی که برای افزایش قد وجود دارد را یاد میگیرید و در آخر می توانید تصمیم خود را برای اینکه در آینده میخواهید بلندبودن را حس کنید یا نه تصمیم بگیرید ؟ ما در این پست روش های عملی برای افزایش قد را برای شما به صورت مفصل […]

افزایش قد در بزرگسالان [راز بلند شدن فضانوردان]

سلام , امیدوارم حالتون خوب باشه و کوتاهی قد شما رو افسرده نکرده باشه ! اگه هم اینطور هست به شما قول میدم این مطلب کامل ترین مطلب برای شما خواهد بود و مسیر روشنی برای افزایش قد به شما نشان بدهد . فرض ما این است که شما بزرگسال هستید و قدتون دیگه به […]

قیمت گروتالر داینامیک [رایگان !]

اگر می خواهید اطلاعات کاملی درباره ی متدگروتالر بدست بیارید فقط کافیست اینجا کلیک کنید , در ادامه میخوایم درباره ی قیمت گروتالر با شما صحبت کنیم و بپردازیم آیا رایگان هست یا نه ؟! در سایت اصلی گروتالر داینامیک که متعلق به فلیپ میلر فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب می باشد این پکیج به […]

2 دیدگاه در “افزایش قد با ۵ راه شگفت انگیز”

 • پویا خرداد ۱۸, ۱۳۹۸ پاسخ

  اثرش موندگاره؟؟؟

  • پشتیبانی خرداد ۱۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   بله کاملا ماندگاره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *